03/07/2017

Holky be silikonů

Říká se, že nikoho v životě nepotkáváme jen tak. A pod tuhle větu bych se mohla podepsat. Až teď zpětně si uvědomuji, že některé z těch nevydařených vztahů mě přivedly k myšlence začít to, co dnes nese jméno Holky bez silikonů. A kdybych úplnou náhodu před cca. půl rokem nepotkala svou bezva kámošku, která je podobného smýšlení jako já, nikdy by nezačalo vznikat tohle všechno.

A o čem to mluvím? O Holkách bez silikonů. Ač to zní trochu perverzně, můžu vás ujistit, že nic takového to není. Holky bez silikonů jsou zaměřené na domácí přírodní kosmetiku. A proč? Protože spousta věcí, za které mnohdy platíme až přehnané sumy peněz, se dá doma vyrobit za pár korun.


Na webu najdete návody na to, jak si můžete snadno a levně vyrobit přírodní kosmetiku v domácích podmínkách. Dočtete se také o jednotlivých složkách v kosmetických produktech, těch škodlivých i prospěšných. Současně dáváme dohromady také herbář bylinek pro zdraví těla i pleti a zaměřujeme se také na recepty bez lepku, mléka či cukru. A v blízkých měsících také přibude pár věcí, které jsou zatím překvapením. ;)

Když jsme hledaly vhodný název, trochu jsem jsem si pohrávala s názvy různých složek kosmetiky, až z toho vznikly Holky bez silikonů. Protože silikony s kolegyní nechceme jak pod tričkem, tak ani v koupelně. A pak už se postupně začal rodit projekt, který nás stále stojí a bude stát nejen dost peněz, ale taky energie. Když ovšem děláte něco s láskou a skutečně vás to naplňuje, času ani našetřených úspor vám líto není. A že to třeba nevyjde? I to je možné. My to ale vzdát nehodláme. Protože kdo to nezkusí, ten nic nezíská.


Má-li vaše srdce blízko ke všemu přírodnímu bez zbytečných vycpávek, můžete také kouknout na naše sociální sítě v podobě instagramu či facebooku, kde vám neunikne žádná novinka. :)

Mějte krásný den!

2 comments :

  1. Budu vám tisíc držet palce, páč těchto věcí není nikdy dost! <3

    ReplyDelete

Odkazy na vaše blogy v komentářích mi nevadí. Ale, prosím, nepište sem odkazy na své giveaway, žádosti o hlasy a podobně. / You can post links to your blogs. But, please, do not post any requests for votes, your giveaways and so on.