25/11/2016

Dost už emancipaci

Poslední dobou si kolem sebe všímám až přehnané feminizaci, která už chvílemi hraničí s argesí. Tedy abyste mě nepochopili špatně, taky jsem ženská, která se snaží být samostatná, soběstačná, snaží se stát nohama pevně na zemi a tak. Jenže mám pocit, že některé z nás už to přehání. Viděla jsem to zrovna nedávno. Holku se skupinou kluků, která měla potřebu dělat ze sebe tu hlavní ve skupině a docela dost agresivně se dala do jednoho z kamarádů. A on před ní jen couval a vysvětlovat jí, že s holkama se nepere. Upřímně, šel z ní docela strach.

Neustále teď někde čtu, jak jsou na tom ženy celkově špatně. Mají horší platy a vůbec to mají v životě těžší než muži. Řeknu vám to takhle, ještě nedávno jsem si to také myslela. Ale dnes už jsem toho názoru, že by se ženy měly více držet své ženskosti. Pro mě je skutečnou ženou osoba, u níž převažují energie ženské polarity, prostě ty správné holčičí vibrace. A dělat ze sebe dravou saň, která nutně musí vydělávat sto tisíc měsíčně, která si sama složí veškerý nábytek a která, řekněme, vyleze o víkendu na osmitisícovku a za každých okolností si bude hrát hrdinku, která nikdy nebrečí... tohle já zkrátka neuznávám. Už ne.

Pravá žena je podle mě taková, která se o sebe umí postarat, vydělat si na živobytí i vyměnit prasklou žárovku za novou. Ale také umí nechat muže, aby přestěhoval těžký nábytek, donesl domů velký nákup, aby o ni pečoval, když bude nemocná a tak podobně. A že dnešní muži takoví nejsou? Ale jsou, jen si to nejprve musíte srovnat samy v sobě, abyste ty "akorát mužné" muže našly. Mohu jen potvrdit, jak je příjemné trávit čas ve společnosti muže, který je jemný a citliví pečovatel a zároveň dokáže obstarat praktické životní záležitosti. :)

No comments :

Post a Comment

Odkazy na vaše blogy v komentářích mi nevadí. Ale, prosím, nepište sem odkazy na své giveaway, žádosti o hlasy a podobně. / You can post links to your blogs. But, please, do not post any requests for votes, your giveaways and so on.