27/08/2015

Co uvízlo ve foťáku: Růže a růžičky

Dobré ráno přeji,

poslední dobou mám hrozně málo volného času, protože má nová práce je, teď v začátcích, poměrně náročná. Takže po večerech většinou už nemám energii na vymýšlení nových příspěvků. A když už energie je, raději ji využiju k nějaké smysluplné činnosti v reálném fyzickém světě. Ale během příštích dvou týdnů už by se můj denní režim měl trochu uvolnit, takže pak se zase můžete těšit na nějaké ty sofistikovanější posty ;)

A teď už k samotnému dnešnímu příspěvku. Je to takový mišmaš fotek, které spojuje jediné téma - růže. Protože to jsou květiny, které miluju. Vlastně by se dalo říct, že na ně mám až trochu úchylku. A to už odmala. Nejspíš to bude tím, že děda na zahradě vždycky pěstoval hlavně růže, takže jsme jich mívali plné záhony. A pak, neznám krásnější vůni než právě tu růžovou ...

Jaká je vaše srdcová květina? :)

Jeden z mála kousků bižuterie, které občas nosím. 


 Když zrovna nejsou čerstvé, vystačím si i se sušenou.

Svíčky, ehm ... to je na samostatnou kapitolu.

Krabička od milovaného parfému, ke kterému byl i následující látkový sáček. Ten je super na převážení bižuterie.


Růží se prosím pěkně také natírám a polevám, aby bylo jasno. 

Správný maniak má oblíbenou květinu i v šatníku.

A za chladného počasí si ji motá i kolem krku ...

Bloglovin    |    Facebook    |    Instagram

No comments :

Post a Comment

Odkazy na vaše blogy v komentářích mi nevadí. Ale, prosím, nepište sem odkazy na své giveaway, žádosti o hlasy a podobně. / You can post links to your blogs. But, please, do not post any requests for votes, your giveaways and so on.