26/04/2015

Víkend na cestách, vol. 2

Pěkně zdravím,
jak jste si užili tento týden? Já si po dlouhých měsících udělala radost novou knihou od Elizabeth Gilbert a moc se těším, až se do ní začtu. Knihy jsou pro mě skvělým způsobem, jak se odreagovat od učení a všeho toho pražského shonu. Také jsme v týdnu s kamarádkou navštívily další pražskou kavárnu, kterou jsme ani jedna do té doby neznaly. Konkrétně Bio zahradu kousek od náměstí Míru. Osobně ale musím říct, že mě spíše zklamala. Za prvé neměli led na frappé, což bychom ještě přežily. Za druhé zdejší obsluha docela nestíhala. Za třetí - a to hlavně, jejich "belgická horká čokoláda" chutnala spíše jako průměrné kakao a v cafe latté bylo podle mě až moc mléka. Nuže, je to zkušenost. A určitě sem znovu nepůjdu. Na AnonymouS Coffee nebo La Bohéme Café prostě hned tak něco nemá :)

No a víkend jsem strávila tradičně doma s rodinou. Kromě courání a kecání s kamarádkou jsem neděli strávila opět v přírodě, konkrétně v Konstantinových Lázních a okolí. Pokud se do těchto míst někdy dostanete, určitě doporučuji navštívit Krasíkov, pod nímž je moc sympatická farma, kde se můžete spřátelit s místními kočkami, nakrmit kozy či jeleny a obdivovat koně. A rovnou tu můžete nakoupit v místním obchůdku nebo si dát odpolední kávičku :)
Při takových pohledech na krásy naší země si vždy znovu a znovu uvědomuji, že opravdu nejsem typ člověka do velkoměsta. Ano, miluju Prahu, ale žít tam trvale, to by mě asi zabilo. Až si budu jednou budeme s mužem budovat domov, kontakt s přírodou bude podmínkou :)
Bloglovin    |    Facebook    |    Instagram

No comments :

Post a Comment

Odkazy na vaše blogy v komentářích mi nevadí. Ale, prosím, nepište sem odkazy na své giveaway, žádosti o hlasy a podobně. / You can post links to your blogs. But, please, do not post any requests for votes, your giveaways and so on.