30/03/2014

Oleje Saloos / Saloos oils


Ahoj všichni!
Předpokládám, že českou značku Saloos vám nemusím nijak rozsáhle představovat. Takže jen ve stručnosti. Jde certifikovanou přírodní kosmetiku. Značka vznikla roku 1993, takže je to na poměry ještě mimino. Vyrábí tělové a masážní oleje, balzámy karité, koupelové a sprchové oleje a mnoho dalšího. Mimochodem začali vyrábět také tělové peelingy (třeba čokoládový, pomerančový nebo cafe latté), které, doufám, také brzy vyzkouším.

Tělových a masážních olejů vyrábí značka Saloos celou řadu. Pokud nemáte rádi výraznější parfemaci, můžete zkusit třeba Mandlový, který je skvělým pomocníkem pro suché lokty a podobně. Odbourávání tuků zase podpoříte olejem s názvem Celulinie a nízký tlak vám vyšvihne nahoru voňavoučká Levandule. A pro trochu večerní romantiky s partnerem určitě oceníte třeba Jasmín, který má afrodiziakální účinky.


Ale teď už k dnešní recenzi. Chtěla bych vám představit tělový a masážní olej Růže, který si vás ihned získá svojí líbeznou vůní. Když mě trápí (většinou samosebou v zimě) suché ruce, už vím, po čem sáhnout. Po tomto oleji. Je to jediný kosmetický přípravek, který si poradil s mojí dehydratovanou kůžičkou kolem nehtů. Překvapivě rychle se vstřebává, stačí pár kapiček lehce vmasírovat do pokožky. Při masáži se navíc uvolní ona okouzlující vůně. Je vhodný také na obličej, tady mi zase pomohl s šupinatou kůži na nose. Prostě je to takový malý zázrak.

Balení je 50mililitrové a stojí kolem 130 korun.

A co vy, máte rádi Saloos? Jaký je váš oblíbený výrobek?

Bloglovin    |    Facebook    |    Instagram

26/03/2014

Vyšehrad

Tyhle fotky jsou sice měsíc staré, ale předpokládám, že můj milovaný Vyšehrad se během té doby moc nezměnil. Je to jedno z mých top míst v Praze, kam strašně ráda chodím. Vůbec mě přitahují místa starých klášterů. Kromě Vyšehradu je to třeba Břevnovský klášter, Strahov. A rozhodně nepohrdnu ani starými zahradami a parky. A pokud jsou navíc v anglickém stylu, mé srdce jen zaplesá :)

Máte také své "srdcové" místo?

 Bloglovin    |    Facebook    |    Instagram

03/03/2014

Instalife: Volný čas/My free time

Dnes si dáme malé shrnutí toho, jak trávím svůj volný čas (kromě psaní a tance - což jsou dvě věci, na kterých jsem totálně závislá!). Velká část fotek je opět z mobilu a pokud sledujete můj Instagram, určitě jste je už zaregistrovali. Omluvte prosím jejich kvalitu, ale můj mobil prostě není profesionální zrcadlovka :D


Cpu se jídlem, které jsem neplatila :D Abych to upřesnila, brandnooz boxík jsem dostala k recenzi pro internetový časopis. Ale upřímně, koho by takové mlsání nelákalo? Všechny produkty doporučuji, hlavně Cappuccino od Nescafé, to je báseň!


Objevuji nové obchody a jsem mile překvapená z Mohita. V něm jsem se také zamilovala do kabelky, kterou vám už brzy ukážu :)


Opět jsem propadla Upířím deníkům, začala nesnášet Damona a oblíbila si zpět Stefana. Poslední dobou mám vůbec slabost pro milé, hodné a zároveň charismatické chlapce. Bad boys mě omrzeli :D


Občas si dám oddych od četby k přijímačkám a čtu Cariiny deníky.

 S kamarádem chodíme na výlety do přírody.Mám slabost pro drhané náramky. Aneb jak se dnes módní říká macramé. Tyhle jsem sice nevyráběla, ale kousky z mé dílny vám brzičko ukážu tady na blogu :)

Btw. Máte rádi fejetony? Pokud ano, tady si můžete přečíst tři, které jsem sepsala (autor Zuzana Holmanová) :)


Bloglovin    |    Facebook    |    Instagram