17/02/2014

Tipy na cvičení/Exercise tips

Určitě jste si všimli, že jsem trochu změnila design. Rozhodla jsem se pro jednodušší záhlaví bez zbytečných obrázků. Doufám, že se vám líbí :)
Já jsem dnes ve škole až do půl šesté, ale připravila jsem pro vás na odpoledne článek. Tentokrát se s vámi podělím o tipy na cvičení. Konkrétně jsem vybrala pár videí, podle kterých poslední dobou ráda cvičím. Povětšinou jde o videa modelek Victoria´s Secret a jsou zaměřená hlavně na posílení a formování bříška, zadečku a nohou.

1. Miley Cyrus Leg Workout - perfektní workout na posílení nohou podle Miley. Podle tohoto videa cvičím už pár týdnů a pozoruji, že se mi hezky formují stehna. Určitě doporučuji :)

2. Další cvičení na formování stehen, lýtek i zadečku. Tentokrát podle krásné modelky Victoria´s Secret Admiany Lima.

3. Jedno z mých nejoblíbenějších videí, které nese název Victoria´s Secret Butt Workout. Dle názvu už jste jistě poznali, že je zaměřené na cviky, díky kterým si zformujete pozadí.

4. A posledním cvičením je Xhit-The 7 Best Ab Exercise. Díky němu si zpevníte a vymodelujete bříško. Upřímně řečeno, je to docela záhul. Většinou si mezi jednotlivými cviky musím dělat pauzu (ale už se pomalu zlepšuju).

A na závěr ještě jeden workout z trošku jiného soudku. Jde o Tribal Fusion Workout. Tribalu se už něco přes rok věnuju a jsem do něj beznadějně zamilovaná ;)

Jaký je váš oblíbený workout?

Btw. Máte rádi fejetony? Pokud ano, tady si můžete přečíst tři, které jsem sepsala (autor Zuzana Holmanová) :)

Bloglovin    |    Facebook    |    Instagram

02/02/2014

To nej ze svíček/The best of candles

Jestli je věc, která mě nikdy neomrzí, tak jsou to svíčky. Ráda je dostávám jako dárek i si je sama kupuju. Už jako malou holku mě fascinoval ten hořící plamínek i rozteklý vosk, se kterým jsem si ráda hrála. A osobně si myslím, že vůni právě sfouknuté svíčky se nic nevyrovná.
Do dnešního příspěvku jsem vybrala několik známých značek (byť jsem některé sama dříve neznala), které zaujmou na první pohled svým obalem. Kdybych měla vybrat jednu, které mě okouzlila, byla by to Fresh Cut Roses od Yankee Candle <3

Yankee Candle | Diptyque | WoodWick

Baobab |  Jo Malone | Nest

Co vy a svíčky? Máte nějakou srdcovku?


Bloglovin    |    Facebook    |    Instagram