30/03/2014

Oleje Saloos / Saloos oils


Ahoj všichni!
Předpokládám, že českou značku Saloos vám nemusím nijak rozsáhle představovat. Takže jen ve stručnosti. Jde certifikovanou přírodní kosmetiku. Značka vznikla roku 1993, takže je to na poměry ještě mimino. Vyrábí tělové a masážní oleje, balzámy karité, koupelové a sprchové oleje a mnoho dalšího. Mimochodem začali vyrábět také tělové peelingy (třeba čokoládový, pomerančový nebo cafe latté), které, doufám, také brzy vyzkouším.

Tělových a masážních olejů vyrábí značka Saloos celou řadu. Pokud nemáte rádi výraznější parfemaci, můžete zkusit třeba Mandlový, který je skvělým pomocníkem pro suché lokty a podobně. Odbourávání tuků zase podpoříte olejem s názvem Celulinie a nízký tlak vám vyšvihne nahoru voňavoučká Levandule. A pro trochu večerní romantiky s partnerem určitě oceníte třeba Jasmín, který má afrodiziakální účinky.


Ale teď už k dnešní recenzi. Chtěla bych vám představit tělový a masážní olej Růže, který si vás ihned získá svojí líbeznou vůní. Když mě trápí (většinou samosebou v zimě) suché ruce, už vím, po čem sáhnout. Po tomto oleji. Je to jediný kosmetický přípravek, který si poradil s mojí dehydratovanou kůžičkou kolem nehtů. Překvapivě rychle se vstřebává, stačí pár kapiček lehce vmasírovat do pokožky. Při masáži se navíc uvolní ona okouzlující vůně. Je vhodný také na obličej, tady mi zase pomohl s šupinatou kůži na nose. Prostě je to takový malý zázrak.

Balení je 50mililitrové a stojí kolem 130 korun.

A co vy, máte rádi Saloos? Jaký je váš oblíbený výrobek?

Bloglovin    |    Facebook    |    Instagram

No comments :

Post a Comment

Odkazy na vaše blogy v komentářích mi nevadí. Ale, prosím, nepište sem odkazy na své giveaway, žádosti o hlasy a podobně. / You can post links to your blogs. But, please, do not post any requests for votes, your giveaways and so on.