29/10/2012

Luxusní přírodní mýdla Nesti Dante


Nesti Dante je italská firma, která nese jméno po svém zakladateli. Vznikla v roce 1945 ve slunné Florencii, kdy pan Dante začal vyrábět voňavá mýdla. Značka pak byla oficiálně registrována roku 1947.

A copak to firma Nesti Dante vlastně vyrábí? Kromě klasických tuhých mýdel, která jsou pro značku typická, může nabídnout také mýdla tekutá, sprchové gely, papírové taštičky aj.

Luxusní tuhá mýdla jsou vyráběna z čistě přírodních produktů a díky své vysoké kvalitě vydrží až 3 roky. Samozřejmostí je také netestování na zvířatech.

V České republice zakoupíte Nesti Dante v různých obchůdcích s přírodní a bio kosmetikou nebo e-shopu Flowergift. Cena mýdel se pohybuje od nějakých 50 do 130 korun za kus. Sady pak vyjdou na několik stovek.

Nějaká mýdla na ukázku (jen zlomek sortimentu)


Řada Romantice je má nejoblíbenější. Voní po rozličných květinách a keřích, jako jsou růže, narcisy, šeřík apod. Rozhodně doporučuji mýdlo s růží a pivoňkou (uprostřed horní řady). Voní jako květinový záhon. Mám ho už přes rok ve skříni mezi svetry a pořád je jako čerstvé. Skvělé je samosebou také na mytí =)


Řada Chic má nádherné obaly s motivy zvířat. Nejvíc mě zaujal ten gepardí, je takový..... prostě šik =D
A pokud chcete něco opravdu originálního, sáhněte po řadě Horto botanico, která vás potěší vůní zeleniny.

Znáte mýdla Nesti Dante? A jakou vůni obecně u mýdel volíte?

P.S.: Brzy se můžete těšit na další články z historie (nejen) kosmetiky.

                                             Bloglovin    |    Facebook    |    Formspring 

3 comments :

 1. Ty mýdla mají tak úžasné obaly, že bych si je doma vystavila na poličce :-)
  http://justbeyourselfbypetra.blogspot.cz/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Já mám jeden z obalů připíchnutý na nástěnce :)

   Delete
 2. Luxusní obaly, nádhera!!!

  ReplyDelete

Odkazy na vaše blogy v komentářích mi nevadí. Ale, prosím, nepište sem odkazy na své giveaway, žádosti o hlasy a podobně. / You can post links to your blogs. But, please, do not post any requests for votes, your giveaways and so on.