28/09/2012

Co mé vlasy milují

Dnes jsem poprvé ve škole a rovnou máme do čtvrt na devět večer. Článků teď bubu přidávat méně než v létě, možná jen jeden do týdne. Mám toho opravdu hodně - škola, články, tancování atd.A teď už s dnešnímu tématu. Mé vlasy jsou celkem husté a pevné, jen se jin trochu třepí konečky. A také mi strašně poletují dorůstající vlásky =D

Od přírody jsou takové vyblitě hnědé. Pravidelně  je barvím hennou. Míchám dohromady dva odstíny - hnědý (Khadi) a mahagonový (Henné Color). Občas použiji i zábal z bezbarvé henny a směsi bylinek (tymián atd.).


Vlasy si myji dvakrát až třikrát týdně, záleží na tom, jak moc se mi zrovna mastí. Rozhodně doporučuji vyhnout se mytí každý den, zbytečně to podráždí pokožku. Šamponů už jsem vyzkoušela celou řadu a nakonec mi nejlépe vyhovuje značka Garnier. Jemně voní a nevysuší vlasy. Teď se chystám testovat Baleu, takže časem bude i recenze.


Nechápu, jak jsem dříve mohla žít bez tekutých krystalů. Je to úžasná věc. Sice stojí kolem 200 korun, ale vydrží věčnost. Pomáhají zjemňovat suché a roztřepené konečky. Už jsem o nich kdysi psala i samostatný článek. Mně více vyhovují ty čiré, modré bych doporučila těm, kdo mají hodně suché vlasy.


A teď budu zase jen a jen chválit. Tangle teezer je jedním z nejlepších vynálezů kadeřníků a měl by snad dostat Nobelovu cenu. Rozčeše úplně všechny vlasy a hlavně vážně netahá, netrhá a vlasy jsou nádherně jemné a lesklé. Hřeben s širokými zuby používám po umytí na takové to rychlé rozčesání.

Žehličku od Remingtonu jsme plánovaly už dlouho a nemůžu si ji vynachválit! Vlasy skvěle vyžehlí už při 150 stupních a efekt vydrží i 3 dny. Navíc dělá čest svému jménu Shine therapy, protože po jejím použití jsou vlásky jako zrcadlo. A sprej od Baley na ochranu před teplem také skvěle plní svůj účel.  


A nakonec vitamíny. Zkoušela jsem jich hodně, ale Biosil je nejlepší. Stojí asi 65 korun a balení 60 tablet mi vydrží na 2 měsíce. Skvělý je i Pangamin, ale po něm jsem měla děsné chutě k jídlu =D
S Biosilem mi mnohem méně padají vlasy, skoro se netřepí a lépe rostou.


A bez kterých věci se neobejdete vy? Barvíte si vlasy?

                                               Bloglovin    |    Facebook    |    Formspring 

12 comments :

 1. Tekuté krystaly používám taky, je to skvělá věc.
  A Biosil taky dlabu, snad to k něčemu bude :)
  Já ještě občas používám Hiohar, nedám dopustit na masku Gestil Wonder a hřeben Tangle Teezer!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tangle teezer je můj miláček! =)

   Delete
 2. díky ta tipy :) tangle teezer už si chci dlouho koupit, za chvíli mám svátek tak snad to klapne :D

  http://3-mka.blogspot.cz/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Určitě si ho pořiď, je to skvělá investice ;)

   Delete
 3. Souhlas tangle a biosil moje nouzovky na vlásky :)

  ReplyDelete
 4. Tangle teezer mám také v plánu si pořídt, jen se nemůžu rozhoudnout jaký růžový/ovečka shaun :D Jinak místo biosilu používám vitamíny z DM a jsem bez padání vladů už od prvního týdnu! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aha, díky za tip. Na ty vitamíny se mrknu. Jinak TT doporučuji spíš ten větší, necestovní a fandím ovečce :)

   Delete

Odkazy na vaše blogy v komentářích mi nevadí. Ale, prosím, nepište sem odkazy na své giveaway, žádosti o hlasy a podobně. / You can post links to your blogs. But, please, do not post any requests for votes, your giveaways and so on.