12/05/2012

Dermacol MAKE-UP COVER a něco navíc

Tak jsem si konečně pořídila MAKE-UP COVER od Dermacolu. Koupila jsem ho ve Studiu Dermacol v pasáži Černá růže. Je to v Praze, Na Příkopě 12.
Asi všichni víte, že jde o extrémně krycí make-up, který je vhodný spíš jako korektor. Při nanesení na celý obličej může dělat efekt masky.
Osobně ho používám spíš jako korektor na zakrytí pupínků a zarudlých míst na pleti. Zkoušela jsem ho nanést i na celý obličej v tenké vrstvě a nevypadalo to nejhůř. Za sebe musím říct, že vydrží opravdu celý den a i bez použítí pudru vydrží pleť krásně matná.


 Při výběru odstínu jsem se docela natrápila. Jsem bledule, tak jsem zkusila odstín 208, ale byl opravdu extrémně světlý, téměř bílý. Tak jsem zkoušela dál. Líbil se mi odstín 211, na ruce byl akorát, ale nakonec jsem si vybrala 212. Je na denním světle trochu tmavší, ale po rozetření je super! Jinak musím říct, že odstíny 210 a 221 jsou téměř totožné.
 
Koukala jsem na tenhle make-up i v drogeriích, ale většinou mají jen 3 odstíny, které jsou navíc dost tmavé. Pokud si chcete Cover make-up koupit a nedostanete se do Prahy, můžete zkusit e-shop Dermacolu.
Balení: 28 g
Cena: 129,00 Kč
Ochranný faktor: SPF 30

A třešnička navíc - nový náramek
Koupila jsem si tři pandora korálky a navlékla je spolu s ohňovkami. Výsledek se mi moc líbí. Pokud jste z Plzně, určitě zajděte do Tvořilky. Je to obchod s korálky a komponenty v Přemyslově ulici, naproti Plaze. Tyhle pandora korálky tam mají od 9 korun za kus!

Připomínám, že mě najdete i na facebooku.

6 comments :

 1. Ahoj, skvělá recenze, je vidět, že sis na článku dala záležet:-) Jsem nový follower a byla bych ráda, kdybys byla i ty můj:-)

  http://illussoire.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuji. Já jsem si to připravovala postupně už 2 dny, nechi psát "miliony" článků bez obsahu.

   Delete
 2. Bezva článek. ;) Dermacol mám už druhý odstín a míchám je podle toho jak jsem opálená a také ho používám jenom na červená místa, pupínky a kruhy pod očima. ;)

  Rozjíždím nový blog a jste všichni zváni. Budu moc ráda když se přijdete podívat ;)
  http://makesbeliave.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Díky, jsem ráda, že se líbí =)

   Delete
 3. Love the bracelet!
  Would love you to check out my latest outfit post!
  Have a fab Sunday xoxo
  http://www.intotheblonde.com/

  ReplyDelete

Odkazy na vaše blogy v komentářích mi nevadí. Ale, prosím, nepište sem odkazy na své giveaway, žádosti o hlasy a podobně. / You can post links to your blogs. But, please, do not post any requests for votes, your giveaways and so on.